Bizi Takip Edin

8 YILLIK TECRÜBE %100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ KALİTELİ ÜRÜN & UZMAN EKİP

BİZ KİMİZ?

Blue-Separator-Line-Image

Makina-otomotiv ve imalat sektörünün ana ürünlerinden olan değerli madenlerin ticaretini 2013 yılından beri uzman kadro ve tecrübeyle yürüten firmamız
Eform Metal; özellikle son yıllarda hem ürün yelpazesi hem de hizmet anlayışında önemli atılımlara imza atmıştır.

HEDEFİMİZ

Blue-Separator-Line-Image

Firmamız; öncelikle sektörün girdi ihtiyaçlarına ve kalite beklentilerine uyumlu düzenleme ve değişiklikleri hayata geçirme konusunda, gittikçe artan iş hacmiyle faaliyetlerine devam etmektedir. Firmamızın temel hedefi; gelişen endüstrimize katkı sağlamak ve bu sorumlulukta çalışmaktır.

Sürekli Hizmet & Kaliteli Ürün

Sektörümüzde ki 8.yılımızı başarıyla tamamlamış olmanın gururunu taşıyoruz.

NELER YAPIYORUZ?

Blue-Separator-Line-Image

Makine, otomotiv ve imalat grubuna  ürün tedariği sağlıyoruz. Metal Grubu, Plastik Grubu ve Makine Grubu başta olmak üzere; Alüminyum, Paslanmaz, Bronz, Pirinç,  Bakır gibi ürünlere hizmetimiz bulunmaktadır.

FİRMAMIZIN TANITIM FİLMİ

Firmamızın Kısa Tanıtım Filmi

2017 yılından bu yana edinilmiş bilgi birikimi ve deneyimli kadrosu ile büyümede sürekliliği hedefleyen firmamız, geniş ürün yelpazesi ve her geçen gün artan stok miktarı ile bugün müşterilerimizin tüm ihtiyaç ve beklentilerini karşılayabilmektedir. Malzeme tedariğinin yanı sıra malzeme seçimi ve daire testere makinesi temini gibi konularda da teknik bilgi desteğiyle müşterilerine destek olmaktadır.

METAL GRUBU

PLASTİK GRUBU

MAKİNE GRUBU

MANUEL MAKİNELER

YARI OTOMATİK MAKİNELER

MENGENE OTOMATİK MAKİNELER

NEDEN EFORM METAL

8 yıllık tecrübenin sonunda edinilmiş bilgi birikimi ve deneyimli mühendislerden oluşan kadrosu ile büyümede sürekliliği hedefleyen firmamız, geniş ürün yelpazesi ve her geçen gün artan stok miktarı ile bugün müşterilerinin tüm ihtiyaç ve beklentilerini karşılayabilmektedir.

1.KALİTE MALZEME

İhtiyaçlarınızı tam anlamı ile karşılayabilmek için kaliteli ham maddeyi en uygun fiyata tedarik ediyoruz ve sizlere sunuyoruz.

2013'DEN BUGÜNE

Profesyonel ekibimiz ile sizlere kaliteli hizmet sunabilmek adına deneyim, bilgi, tecrübe ve kaliteli malzemeyi bir araya getiriyoruz.

TEKLİF FORMU

Blue-Separator-Line-Image

    FİRMAMIZDAN HABERLER